Z myślą o ludziach

Z myślą o ludziach

Profesjonalny asystent to ktoś, komu będziesz mógł w pełni zaufać powierzając kontakt ze swoimi gośćmi. Wykaże się on kulturą, rzetelnością i troską. Narzędzia do komunikacji zaprojektowaliśmy więc tak, by dostarczały uczestnikom Twojego wydarzenia informacji i komunikatów w sposób rzetelny oraz nienachalny. Zagwarantowana stała łączność gości z organizatorami, wzmaga zaangażowanie i pozbawia obaw, że ktoś zapomni o wydarzeniu.

Integracja

 

Przewagą w rozwiązaniach komunikacji iKONGRESu nad możliwościami, jakie oferują tradycyjne metody lub narzędzia dostępne np. w portalach społecznościowych, jest integracja i możliwość wykorzystania kilku kanałów naraz. Do wyboru masz stronę internetową, e-mail i telefon. Spersonalizowane wiadomości mogą być wysłane do wszystkich uczestników jednocześnie bądź do wybranych grup lub osób, co zaoszczędza organizatorom ogromną ilość czasu. Dzięki wykorzystaniu w komunikacji m.in. osobistych i najczęściej używanych dróg kontaktu, takich jak SMS, czy e-mail, będziesz miał(a) pewność, że wszystkie komunikaty dotrą do zainteresowanych bezpiecznie i na czas.

Strona WWW

 

Po wprowadzeniu opisu i szczegółów wydarzenia iKONGRES przygotuje dla Ciebie stronę WWW wraz z interaktywną mapą wskazującą miejsce spotkania. Możesz również umieścić na stronie grafiki oraz program spotkania w PDF.
Ponadto masz możliwość dopasowania wyglądu strony do charakteru wydarzenia wybierając spośród dostępnych szablonów i wersji kolorystycznych. Strona zapewnia wygodny dostęp do informacji uczestnikom. Jako organizator możesz je na bieżąco uzupełniać i edytować, umieszczać linki do plików i materiałów oraz uzupełniać o wybrane grafiki.

W łatwy sposób zamieścisz formularz rejestracji iKONGRES na Twojej stronie. Możesz rozpocząć od prostej wlepki, poprzez wykorzystanie plug-inu do szeroko wykorzystywanych aplikacji takich jak Word Press, Joomla, Drupal aż po zaawansowane API..

iKONGRES

iKONGRES jest własnością firmy D2B Sp. z o.o.

D2B Sp. z o.o.

ul. Żwirki i Wigury 16A
02-092 Warszawa

tel. 22 382 11 70

e-mail: ikongres@ikongres.pl