Krok po kroku

Krok po kroku

  Główną zaletą iKONGRESu jest jego prostota. Dzięki niemu nie zapomnisz o żadnym z kluczowych elementów planowania oraz obsługi eventu i nie musisz skupiać uwagi na wyborze wielu skomplikowanych opcji, które nie mają większego znaczenia. Praca z nim jest czystą przyjemnością.

  Jeśli masz do czynienia z naszym asystentem po raz pierwszy, nie obawiaj się go. Zorganizowanie wydarzenia z iKONGRESem ogranicza się do kilku podstawowych kroków:

  Krok 1.
  Wprowadź informacje
  o planowanym wydarzeniu

  Po wprowadzeniu odpowiednich informacji dotyczących wydarzenia (takich jak np.: miejsce, termin, limit miejsc), można rozpocząć rejestrację. iKONGRES wygeneruje formularz rejestracji z możliwością obsadzenia go na stronie internetowej wydarzenia. Możesz go dowolnie edytować poprzez dodawanie lub usuwanie opcjonalnych pól. Wystarczy, że zdecydujesz, jakie informacje chcesz zebrać od uczestników spotkania.

  Krok 2.
  Rejestruj
  zgłoszenia uczestników

  Przejrzysty i niebudzący wątpliwości formularz rejestracji generowany przez iKONGRES to jeden z elementów profesjonalnej obsługi wydarzenia. Po wprowadzeniu danych i akceptacji, uczestnik dostaje e-mail z potwierdzeniem zgłoszenia. iKONGRES pozwala na bieżące monitorowanie zapisów oraz śledzenie źródła rejestracji, dzięki czemu możesz zbadać efektywność poszczególnych kanałów komunikacji.

  Krok 3.
  Zarządzaj wydarzeniem
  i komunikuj się z uczestnikami

  Dzięki opcji masowej komunikacji zarejestrowani uczestnicy mogą być na bieżąco i w bezpieczny sposób informowani o szczegółach dotyczących spotkania. Masz możliwość filtrowania odbiorców wiadomości ze względu na grupę lub status rejestracji. W organizacji wydarzenia pomoże Ci również łatwa w edytowaniu strona WWW, która daje sposobność do komunikacji z uczestnikami spotkania oraz promocji wydarzenia, interaktywna mapa oraz narzędzie zarządzające płatnościami.

  Krok 4.
  Sprawdzaj 
  i analizuj statystyki

  Informacje o uczestnikach spotkania są zbierane i porządkowane przez iKONGRES. Udostępnia on raporty dotyczące wydarzenia, łącznie z wykresami oraz umożliwia przetwarzanie danych dotyczących zarejestrowanych osób. Możesz np. przeprowadzić selekcję uczestników, przyporządkować ich do grup lub filtrować informacje ze względu na wybraną cechę. Poza tym masz wgląd do czasu logowań oraz ilości akcji online. Dzięki temu narzędziu możesz poznać oczekiwania grupy docelowej oraz efektywnie zaplanować kolejne wydarzenie.

  iKONGRES

  iKONGRES jest własnością firmy D2B Sp. z o.o.

  D2B Sp. z o.o.

  ul. Żwirki i Wigury 16A
  02-092 Warszawa

  tel. 22 382 11 70

  e-mail: ikongres@ikongres.pl